OffroadTires.pl - opony terenowe 4x4

664 319 444
0
 
 
 

# Polecane

285/75 R16 126/123Q 10PR XPLORA R/T

285/75 R16 126/123Q 10PR XPLORA R/T
742,92 PLN
Producent: Federal
Model: 4713959012807
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
Opis produktu

Co kupujesz?

 

Federal Xplora RT to opony nowej generacji łączące właściwości terenowych opon typu MT z szosowymi cechami opon typu AT.

Potężna struktura opony oraz specjalnie zaprojektowany bieżnik gwarantują trwałość i doskonałą przyczepność w najtrudniejszych warunkach drogowych.

Xplora RT to opony dedykowane do aut 4X4 & SUV.

 

Najważniejsze cechy produktu

●     Otwarte rowki opony służą szybkiemu samooczyszczaniu w każdych warunkach.
●     Struktura opony zaprojektowana, tak by szybko pozbywać się kamieni i zanieczyszczeń, co przekłada się na dłuższą żywotność gumy.
●     Technologicznie wymodelowane nachylenie, optymalne rozstawienie lameli i wyrównanie bloków bieżnika zminimalizowało hałas generowany w czasie jazdy po trasie bitumicznej.

 

Jak wpływa to na jazdę?

●     Specjalnie zaprojektowany bieżnik zwiększa stabilność auta na drodze w linii prostej, co przekłada się na większą precyzję prowadzenia na drogach utwardzonych.
●     Forma opony sprzyja szybkiemu usuwaniu zanieczyszczeń, co przekłada się na mniejsze zużycie opony, która posłuży dłużej niż typowe odpowiedniki.
●    Mieszanka wykorzystana do produkcji opony jest trwała, co wydłuża jej żywotność.
●     Xplora RT sprawdza się doskonale w warunkach terenowych oraz na trasie, ponieważ technologicznie zaprojektowany bieżnik gwarantuje wygodną, płynną i cichą jazdę.

 

Jazda na oponach Xplora RT jest pełna niesamowitych wrażeń, ze względu na możliwość pokonywania najtrudniejszych odcinków trasy z pełną kontrolą nad autem.

 

Co oferuje opona?

Opony Federal Xplora RT to strzał w 10 dla miłośników wymagającego off-roadu. Niesamowite wrażenia z jazdy i najwyższy poziom odporności na uszkodzenia – to synonim tej serii.

Parametry
Podstawowe
Średnica Fegli:16"
Szerokość:285
Wysokość:75
Rodzaj:MT - 80% offroad
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy